beszélj szabadon! minden cikk kommentelhető.

Jó reggelt MÁV, a győri fővonal már el is esett

Diószegi-Horváth Nóra - 2026.06.22 04:56:33

Jó reggelt MÁV, a győri fővonal már el is esett

A győri fővonalon jelentősen, akár egy órával hosszabb eljutási időre, pótlóbuszos átszállásra és kimaradó járatokra kell számítani a reggeli és délelőtti órákban, mert Biatorbágy és Herceghalom között felsővezeték-szakadás miatt egyik vágányon sem lehetséges a közlekedés - közölte a MÁVINFORM hajnali negyed 6-kor.

A részletekről itt lehet tájékozódni.


Hozzászólások

Még nincsenek hozzászólások. Légy te az első!