
Arany János balladája jutott az eszébe a politizáló dalaikról is ismert együttesnek, akik megénekelték, hogy Edvárd király hiába fogadta zsoldjába még a gengszerrappereket is, hangosabban énekelt a sok pesti bárd.
Amikor Edvárd elveszti a koronát, a Carson Coma letészi a lantot, nem protestál, de készül arra is, hogy hamarosan, talán, újra a hangszeréhez kell nyúlnia. Mert egy bárdot „ne cenzúrázzon semmilyen király".
Hozzászólások
Még nincsenek hozzászólások. Légy te az első!