
Kivételesen nem a besült fideszes választási csodafegyverre gondolunk, hanem David Fincher 27 (!) éve bemutatott filmjére, melynek mindkét főszereplője jelen volt a csütörtök esti Egyesült Államok – Törökország csoportmeccsen.
Brad Pitt az amerikai válogatott mezébe bújva, fehér vödörkalapban szurkolta végig a mérkőzést Los Angelesben, míg Edward Norton mellőzte a szurkolói külsőségeket. Egyébként mindkét színészről lehet tudni, hogy érdeklődnek a – nem amerikai – foci iránt: Brad Pitt a Liverpool szurkolójának vallja magát, Norton pedig nemcsak nézni szereti a focit, de pályára is lépett már, például 2012-ben részt vett a híres jótékonysági Soccer Aid mérkőzésen az Old Traffordon.

Természetesen mindenki ugyanazt a Fight Club-poént sütötte el a jelenet láttán: Norton magában beszélve kommentálta a látottakat, amiben nem is lehetett sok öröme, hiszen az USA végül elveszítette a mérkőzést.
Hozzászólások
Még nincsenek hozzászólások. Légy te az első!