beszélj szabadon! minden cikk kommentelhető.

Trump ott lesz a vb-döntőn, és ő adja majd át a trófeát

Benics Márk - 2026.06.23 18:24:43

Trump ott lesz a vb-döntőn, és ő adja majd át a trófeát

Donald Trump adja majd át a trófeát a győztes csapatnak a labdarúgó-világbajnokság július 19-i döntője után az East Rutherford-i MetLife Stadionban – jelentette be kedden Gianni Infantino, a Nemzetközi Labdarúgó Szövetség elnöke. A finálét a társházigazda Egyesült Államok elnökével együtt nézik majd meg.

„Együtt nézzük majd az elnökkel a döntőt, és együtt adjuk át a trófeát a bajnoknak”

– mondta Infantino a Fox and Friends című televíziós műsorban.

A tavalyi klubvilágbajnokságon ugyanebben az arénában szintén Trump adta át a kupát a győztes Chelsea-nek, majd „ottfelejtette” magát a játékosok között. A futballisták így kissé zavartan emelték magasba a trófeát, miközben az elnök is velük ünnepelt. (MTI)


Hozzászólások

Még nincsenek hozzászólások. Légy te az első!