
Donald Trump adja majd át a trófeát a győztes csapatnak a labdarúgó-világbajnokság július 19-i döntője után az East Rutherford-i MetLife Stadionban – jelentette be kedden Gianni Infantino, a Nemzetközi Labdarúgó Szövetség elnöke. A finálét a társházigazda Egyesült Államok elnökével együtt nézik majd meg.
„Együtt nézzük majd az elnökkel a döntőt, és együtt adjuk át a trófeát a bajnoknak”
– mondta Infantino a Fox and Friends című televíziós műsorban.
A tavalyi klubvilágbajnokságon ugyanebben az arénában szintén Trump adta át a kupát a győztes Chelsea-nek, majd „ottfelejtette” magát a játékosok között. A futballisták így kissé zavartan emelték magasba a trófeát, miközben az elnök is velük ünnepelt. (MTI)
Hozzászólások
Még nincsenek hozzászólások. Légy te az első!