
Hétvégén tisztújító kongresszust tartott a Momentum Mozgalom, ahol a tagok Szilas Kincsőt, a párt kispesti önkormányzati képviselőjét, a Momentum Nőügyi Érdekképviseleti Csoportjának eddigi vezetőjét választották meg a párt új elnökének. A Momentumot eddig Rózsa András zuglói polgármester vezette.
A frissen megválasztott elnök programjában kiemelte: ,,Nem fogadhatjuk el, hogy mostantól a Fidesz és a Mi Hazánk a Tisza egyetlen ellenzéke. Ezek a szélsőséges politikai pártok nem alkalmasak a Tisza demokratikus kontrolljára. Ahogy a választások előtt szükség volt arra, hogy a Momentum hátra lépjen egyet az ország érdekében, most itt az ideje, hogy előre lépjünk, és demokratikus ellenzékként ellenőrizzük, véleményezzük a kormány munkáját, mert a Momentum Magyarország egyetlen konstruktív ellenzéki pártja.”
A pártot eddig Rózsa András, zuglói polgármester vezette, miután Tompos Márton júliusban mondott le elfáradásra hivatkozva.
Hozzászólások
Még nincsenek hozzászólások. Légy te az első!