Hőségriadó ide, hőségriadó oda, szombaton megtartották a 31. Budapest Pride-ot.
Bár a tömeg kisebb volt mint tavaly, amikor a Fidesz be akarta tiltani a felvonulást, de így is sokan mentek ki az eseményre, a szervezők első becslései alapján közel 50.000 ember vett részt a meneten.
A Hatvannégy Vármegye aktivistái és Budaházy Györgyék molinókkal próbáltak tiltakozni a menet ellen.
A résztvevőket többek között arról kérdeztük, hogy miben más az idei menet a tavalyihoz képest, és hogy hiányolják-e Magyar Pétert a felvonulásról.
Hozzászólások
Még nincsenek hozzászólások. Légy te az első!