Hétfőn rendkívüli, szerdán rendes ülése volt a kormánynak, az utóbbin hozott döntésekről a miniszterelnök személyesen tájékoztatja a sajtót.
A hétfői tanácskozás után jelentette be Magyar Péter a Tisztítótűz akciót.
A vagyon-visszaszerzési hivatal felállítása még hosszabb időbe telhet, de máris politikusok tömkelegét vették őrizetbe a hatóságok.
A miniszterelnök már a hét elején is beszélt arról, hogy az aranykonvojügy miatt távoznia kellene Nagy Gábor Bálint legfőbb ügyésznek, majd csütörtökön fb-posztban biztatta őt arra, hogy a délután 3-kor kezdődő szóvivői tájékoztató kezdetéig tegyen bejelentést.
A friss Magyar Közlöny szerint pedagógusbérekről és MÁV-pénzekről is születtek döntések szerdán.
Kormányszóvivői tájékoztató percről percre a 444-en.
Hozzászólások
Még nincsenek hozzászólások. Légy te az első!